Başlık

İnstagram Takipçisi Satın Almak Zararlı mı ?

Başlık

İnstagram Takipçisi Satın Almak Zararlı Mı?

 

Günümüzde popüler olmak bazı kapıların açılması için çok önemlidir. Hayat artık sosyal medyadan ilerlemektedir. Ne kadar çok takipçin olur ise o kadar prestij sahibi olursun gibi bir kanı gençlerde mevcuttur. Bu yüzden birçok kişi takipçi satın almakta. Yalnızca öne çıkmak için değil internet üzerinden yapılan ticaret için de takipçi önemli çünkü insanların güveni için takipçi oldukça önemlidir. İster bir marka, isterse bir şirketin instagram hesabı olsun takipçi önemli bir paya sahiptir. Üstelik artık takipçi ile para kazanmak oldukça popüler. İnstagram da belirli bir takipçiye sahip olunca belirli düzeyde para kazanabiliyorsunuz. Para kazanmak için bir yatırım olarak gözüküyor takipçi satın almak. Tabii bu anlattıklarım takipçi satın almanın yararlı yönleri. Bunun bir de önerilmeyen kısmı var.

 

Takipçi Satın Almak Neden Önerilmiyor?

 

Takipçi satın almak bir nevi sahte takipçidir. Bu takipçiler beğeni ve yorum yapamazlar. Bu yüzden ulaşmak istediğiniz popülerlik etkileşim açısından yetersiz kalacaktır. Bunun için beğeni satın almak gerekecektir. Yani etkisiz bir profile sahip olursunuz. Yaptığınız gönderilerin dağılım oranı düşer yani keşfete düşmeniz imkansızlaşır. Aynı zaman da bir kurum iseniz imajınız da zedelenebilir. Bir reklam verir iseniz bu reklamın da boşa gitmesine sebep olur.  Eğer aldığınız takipçiler birer birer gider ise birden yükselen takipçi ve birden düşen takipçiye sebep olacaktır.

 

Ne Yapmalıyım ?

 

Tüm bu zararlı yanlarını bir kenara bırakarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren www.takipcinn.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Satış öncesi sorularınızla aklınızda ki soru işaretlerini kaldırabilir ve tamamen gerçek profillerden oluşan takipçi satın al paketlerinden yararlanabilirsiniz. Sizlere her konuda hizmet veren www.takipcinn.com , profilinizin tamamen gerçek gözükmesi için; beğeni satın al , izlenme satın al , gibi bir çok faydalı hizmet vermektedir.

Yeni Siparis !
3 dakika once 50.000 Reels İzlenme siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 500 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 500 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Like siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 25.000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 500 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 500 Türk Takipçi siparisi geldi.